czwartek, 22 listopada 2012

NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY... VADER POMAGA:)

Jeszcze nie wiem o czym śpiewają ale czerwony napis jest czaderski!!!

Otrzymaliśmy prezent dla Antosia. Zespół Vader przekazał na aukcje Antośkowe dwie płyty, 3 koszulki, dwie kartki z autografami i naszywkę.
Antoś nie zostanie metalem. Przynajmniej na razie. No włosy na razie nieodpowiednie do trzepania, a i dopiero od niedawna oswaja się w ogóle z istnieniem czegoś takiego jak muzyka, stąd gust muzyczny jeszcze u Młodzieńca nie uformowany.
Ale Antoś wiele dzięki temu gestowi może wypracować, wiele może się nauczyć. Dlatego chcielibyśmy z całego serca podziękować zespołowi Vader, a zwłaszcza wokaliście Peterowi, z którego inicjatywy cenna przesyłka do nas dotarła:).
 Po zespole metalowym jeszcze jakiś czas temu pomocy dla niepełnosprawnego dziecka nigdy bym się nie spodziewała. A teraz wzruszona bardzo dziękuję i naprawdę doceniam gest:)

Pieniądze uzyskane z aukcji przeznaczymy na terapię Antosia. Kto wie , może za kilka lat będzie trzepał włosami na koncertach i śpiewał " Cold demons".
Szczerze powiedziawszy ja o niczym innym nie marzę!!!Żeby był fajnym nastolatkiem, szalejącym na koncertach, słuchającym swojej muzyki. Niech sobie zostanie szatańsko zbuntowany:)
Niech ma swoje oryginalne poglądy:)
Przysięgam publicznie, jeśli za kilka lat mój syn będzie chciał słuchać na cały regulator muzyki Vader, posłucham z nim i się uśmiechnę:) Nie będę ględzić  nie będę ściszać !! Będę mu dokładać się na koncerty i nowe płyty!!! A co!!

Póki co serdecznie zapraszam na aukcje. Ja się na tym nie znam, ale Antosiowy Tato zachwala znając tematykę:)
Vader Pomaga Antosiowi

3 komentarze:

 1. :) suuuper:)
  Obiecuje, że ja tez nie będe protestowała, jeśli Antonio zaciagnie Franca na metalowy koncert;-)

  Ps. Wiesz że w poniedziałek chłopaki nie mają terapii w P?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiedziałam:) Dziękuję i zdrówka Wam życzę:)

   Usuń
 2. Będziesz protestowała, będziesz ściszała muzykę, będziesz kazała ściąć włosy! Bo to normalne zachowanie matki nastolatka i tak ma być i już :)

  Super :)

  OdpowiedzUsuń

Pozostaw po sobie ślad. Razem przecież raźniej...